Výhodné nabídky

Heλios α
Heλios α
Dvoupaprskový Heλios α, 190-1100 nm. Vše potřebné obsaženo v základní výbavě - spektra, kinetika, časová základna, zvolená vlnová délka, koncentrace s faktorem nebo s konstrukcí kalibračních křivek, podíl a programování vlnových délek, multikomponentní analýza.
Repasovaný přístroj, v ceně zahrnuty nové lampy a záruka 12 měsíců.

Cena: 32 900,-

Purelab Option
Purelab Option
Jednotky Purelab Option slouží jako zdroj vody pro všeobecné laboratorní použití od oplachu skla, přípravu roztoků až po tkáňové kultury. Jsou navrženy pro bezpečný bezporuchový provoz a jednoduchou údržbu. Produkují vodu vyšší kvality než je voda redestilovaná. Dodávají se v širokém rozsahu hodinových výkonů od 7 do 80 litrů. Fotooxidační modul a jednoduchý sanitační režim zajišťují nízkou úroveň bakteriálního znečištění. Automatický recirkulační režim zajišťuje stálou vysokou kvalitu vody. Mikroprocesorový systém řídí chod jednotky podle kvality vody a úrovně hladiny v zásobním tanku. O kvalitě výstupní vody, režimu jednotky i o stavu patron je uživatel informován pomocí grafického displeje. Parametry je možno vytisknout na tiskárně.

Cena: 88 600,-

Edwards RV5
Edwards RV5
Univerzální vývěvy Edwards série RV mohou čerpat v režimu vyššího vakua nebo vyššího proudu čerpaných plynů. V obou režimech dosahují nízkého mezního tlaku. Jsou schopny čerpat vysoké koncentrace par. Vývěvy RV vynikají svou spolehlivostí, dlouhou životností a v neposlední řadě velmi tichým chodem.
Předváděcí vývěva, nová provozní náplň, záruka 24 měsíců

Aplikace:


Cena: 24 800,-

Purelab Classic
Purelab Classic
Jednotka pro dočištění předupravené vody. Špičková kvalita iontoměničové pryskyřice zajišťuje resistivitu výstupní vody 18,2 MΩcm a záchyt širokého spektra organických nečistot.

Cena: 70 300,-

TIC
TIC
Kompaktní kontrolní jednotka Edwards TIC pro vakuoměry s velkým přehledným LCD displejem nabízí uživatelské rozhraní, ať už pomocí samotné kontrolní jednotky, nebo s využitím sériového rozhraní propojeným s vaším PC. Software, který umožňuje ovládání jednotky a záznam dat, je součástí dodávky kontrolní jednotky TIC.
Kontrolní jednotka podporuje a automaticky rozeznává až tři vakuoměry z nabídky Edwards, přičemž může pokrývát tlakový rozsah 2000-6,6x10-10 mbar. Volitelně umožňuje řízení čerpacího systému včetně turbomolekulární vývěvy.

Cena: 31 610,-

MILESTONE MEGA 1200
MILESTONE MEGA 1200
Mikrovlnná pec MEGA 1200, vhodná pro kyselinové rozklady vzorků. Maximální výkon 1000 W, regulovatelný v krocích po 10 W. Nepulzní kontinuální výkon 250 W. Možnost uložení až 30 metodik, každá může obsahovat až 10 kroků.

Cena: na vyľádání

Solaar 929
Solaar 929

Cena: 39 900,-

Uvedená nabídka zboží je orientační, a to s ohledem na naše aktuální skladové zásoby. V případě vašeho zájmu o některé z uvedených zařízení nás kontaktujte na některý z uvedených kontaktů za účelem zjištění dostupnosti zařízení a případného uzavření smlouvy.