STARNA referenční materiály

referenční materiály Starna

Zajištění analytické kvality

Společnost Starna Scientific, průkopník ve vývoji certifikovaných referenčních materiálů (CRM) pro spektroskopii, nabízí nejkomplexnější řadu materiálů na světě pro kvalifikaci přístrojů a hodnocení výkonu. Tyto materiály jsou vyráběny a kalibrovány za přísně kontrolovaných podmínek a splňují všechny příslušné mezinárodní normy a protokoly kvality. Jako světový lídr v této technologii hraje Starna po mnoho let klíčovou roli ve vývoji CRM pro spektroskopii v úzké spolupráci s mezinárodními regulačními orgány a výrobci přístrojů.

Sortiment referenčních materiálů Starna se neustále rozšiřuje a zahrnuje reference pro ultrafialovou a viditelnou spektrofotometrii, pro fluorescenci, NIR a Ramanovu spektroskopii, reference pro použití ve čtečkách destiček a přístrojích pro HPLC a řadu specializovaných materiálů pro použití v biologických vědách. Odkazy jsou také k dispozici ve vhodných sadách pro kvalifikaci přístrojů podle požadavků lékopisů a dalších regulačních orgánů.

Kalibrace certifikovaných referenčních materiálů Starna je navázána na mezinárodní primární standardy, což laboratořím umožňuje prokázat důkaz o kontrole kvality podle ISO/IEC 17025, všeobecně uznávaného standardu pro akreditaci laboratoří. Kalibrační laboratoř Starna byla jednou z prvních, která byla akreditována podle této normy, a to v roce 2001, a v roce 2006 byla dále akreditována podle ISO 17034 (dříve ISO Guide 34) jako výrobce referenčních materiálů (RMP).

Výhody výběru referenčních materiálů Starna:

Kapalné reference, včetně těkavých a hořlavých materiálů, jsou trvale utěsněny v kyvetách tepelnou fúzí (stavováním). Tento proces, vyvinutý společností Starna, eliminuje odpařování, zlepšuje stabilitu a zvyšuje bezpečnost manipulace.

  • Na CRM Starna se vztahuje doživotní záruka
  • Reference mohou být znovu certifikovány
  • Sady referenčních materiálů lze přizpůsobit požadavkům uživatele

 

Zavřít Otevřít kontaktní formulář

Rychlý kontakt

Zanechte kontakt a my se vám ozveme.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.