Příprava čisté vody

Příprava čisté a ultračistné vody

Víme, jak je důležité zabezpečit čistotu vody v laboratoři. Abyste se mohli soustředit na přesné a spolehlivé výsledky, nechejte své nejdůležitější činidlo na specialistovi na laboratorní vodu. 

S přístroji od firmy ELGA LabWater získáte kvalitní řešení pro svou laboratoř. Od vody primárního stupně pro snadné běžné mytí až po ultračistou vodu (typ I) pro nejkritičtější vědecké a analytické aplikace.

PURELAB Chorus 1

Pokud požadujete nejvyšší čistotu vody, PURELAB Chorus 1 poskytuje dokonalé řešení. PURELAB Chorus 1 poskytuje nepřetržitou čistotu vody     18,2 MΩ.cm (typ I+/I). Zároveň je založen na pokrokovém deionizačním systému PureSure®, který vám umožní zaměřit se na dosažení přesných výsledků a zajistit nepřetržitý pracovní tok.

PURELAB Chorus 1 Complete

PURELAB Chorus 1 Complete poskytuje kompletní řešení od kohoutku po ultračistou vodu přímo ze zdroje pitné vody a je ideální pro laboratoře, které potřebují až 480 litrů 18,2 MΩ.cm ultračisté vody. Díky svému jednoduchému a ergonomickému designu a snadnému použití lze vodu dávkovat přímo ze systému nebo z přídavných zásobníků.

PURELAB Chorus 2+

PURELAB Chorus 2 + je dokonalé jednosystémové řešení pro analytické a biologické aplikace vyžadující vysokou kvalitu vody. Kromě jednoduché kompozitní ventilační filtrace je PURELAB Chorus 2+ jediným plně recirkulačním systémem čisté vody typu II+ na trhu, který udržuje stálou špičkovou čistotu vody na 15 MΩ.cm. Pro laboratoře vyžadující až 100 litrů vody za den.

PURELAB Classic UV

Jednotka Purelab Classic UV je určena k dočišťování předupravené vody. Špičková kvalita čistících náplní zajišťuje rezistivitu výstupní vody na 18,2 MΩ.cm a záchyt širokého spektra organických nečistot. Pro zajištění nízké úrovně bakteriálního znečištění a nízkých hodnot TOC je model Purelab Classic UV vybaven fotochemickým reaktorem s krátkým UV zářením 185 a 254 nm. Jednotku lze dovybavit výstupním filtrem 0,2µm. Výstupní výkon jednotky je 1,5 l/min.

Technické parametry Purelab Classic

 • modul pro záchyt organických látek a silný směsný iontoměnič
 • UV reaktor 185 a 254 nm
 • recirkulační čerpadlo
 • 18,2 MΩcm při 25°C
 • TOC < 5 ppb
 • 1CFU/ml
 • volitelný výstupní filtr 0,2

PURELAB Flex

Jednotka PURELAB flex 1, 2 a 4 je určena pro dočištění předupravené vody, model PURELAB flex 3 má navíc možnost výroby ultračisté vody i z vodovodní vody. PURELAB flex 5 je kombinovaný systém čištění vody a iontové chromatografie.

Špičková kvalita čistících náplní zajišťuje rezistivitu výstupní vody na 18,2 MΩcm a záchyt širokého spektra organických nečistot. Pro zajištění nízké úrovně bakteriálního znečištění a nízkých hodnot TOC jsou modely PURELAB flex vybaveny fotochemickým reaktorem s krátkým UV zářením 185 a 254 nm. Jednotky lze dovybavit výstupním filtrem 0,2 μm nebo Biofiltrem.

Technické parametry Purelab Flex

 • modul pro záchyt organických látek a silný směsný iontoměnič
 • UV reaktor 185 a 254 nm
 • recirkulační čerpadlo
 • 18,2 MΩcm při 25 °C
 • < 5 ppb TOC
 • < 1CFU/ml (s Biofitrem < 1CFU/10ml)
 • výstup USB pro záznam kvality vody
 • snadná sanitace

Purelab Quest

Požadujte více – objevte PURELAB Quest. První laboratorní systém čištění vody 3 v 1 na světě. Kompaktní, ekonomická jednotka PURELAB Quest UV zajišťuje přípravu vody v jednom přístroji ve všech třech kvalitách – vody typu I, II a III přímo z vodovodní vody. Zařízení je z více než 85% vyrobeno z recyklovaného materiálu.

Voda typu I – pro aplikace, jako je HPLC a techniky molekulární biologie.

Voda typu II – pro obecné reagenční přípravky a pufry.

Voda typu III – pro oplachování skla a vodní lázně

Zavřít Otevřít kontaktní formulář

Rychlý kontakt

Zanechte kontakt a my se vám ozveme.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.